Юрій Касьянов: Чи дійсно в Україні немає альтернативи міномету-«вбивці»?

505
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Альтернативи мінометам «Молот» немає, заявляє «Укроборонпром» устами свого гендиректора Павла Букіна. Уявляєте, досить проста залізяка, погана копія радянського міномета «Сані», яка вбила за два роки експлуатації щонайменше 13 наших військовослужбовців і два десятки зробила каліками, оголошується «безальтернативною» ще до кінця розслідування останньої трагедії на Рівненському полігоні.

Як це немає альтернативи? А якщо по-чесному – оголосити відкритий конкурс на кращий 120-мм міномет, провести порівняльні випробування, вибрати переможця, випробувати на фронті… Ні-і? – Ні, не можна, адже як ж вони годуватися будуть. Всі ці колишні «червоні директори» та їхні талановиті не по роках діти, які привласнили ласі шматки національної економіки, які зламали і розпродали все, що можна, і тепер жирують на оборонних замовленнях.

Ви думаєте, в «Укроборонпромі», в Міноборони, в РНБО, в уряді не знають, хто такий директор заводу «Маяк»? Не знають, за рахунок чого і кого він заробив статки? І чому міномети «Молот» такої огидної якості? Чому вони вбивають? Знають. Всі все знають. Але своїх не здають.

Дивіться сюжет 2016 року, «Наші гроші». Нічого не змінилося з того часу. Вкрали тільки більше.

Джерело: Юрий Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв