Попри браваду РФ, нові санкції стануть для неї відчутним ударом – експерт

301
На думку експерта, нові санкції серйозно ударять по Росії

Посилення санкцій від США серйозно вплинуть на Росію. Зокрема, це серйозно ударить по економічних інтересах, енергетичній безпеці і по можливості модернізації економіки. Крім того, це створить проблеми для діалогу Путіна з Трампом. Про це розповів директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

Кулик нагадав, що санкції стосуватимуться спроб Кремля диверсифікувати поставки газу і нафти до європейських країн через скандальне будівництво трубопроводів «Північний потік-2» і «Турецький потік».

За словами Кулика, європейські партнери навряд чи ризикнуть піти на співпрацю з Росією, усвідомлюючи, що це призведе до розслідування проти них з відповідними наслідками.

«Незважаючи на усю браваду Росії це суттєвий удар по її економічних інтересах, енергетичній безпеці і по можливості модернізації економіки. Росії зараз необхідні нові технології і інвестиції, оскільки в РФ всі спроби побудувати щось своє закінчуються роботом із конструктора «Lego» (нещодавно очільник уряду Росії виділив 12 млрд рублів на «робота», що виявився іграшкою «Lego» – ред.)», – підкреслив політолог у коментарі 24.

Крім того, він спрогнозував, що посилення санкцій створить проблеми для діалогу Путіна з Трампом, оскільки Путіна не полишає ілюзія, що він може з Трампом про щось домовитися, вийти за «сдєлку з великими мазками».

Однак, додав фахівець, парламент США робить усе, щоб не дати можливості відбутися цій угоді, і нині запитання про домовленість уже не стоїть. Сумнівно, що наступний діалог Путіна і Трампа завершиться позитивними наслідками для президента Росії.

Також Кулик висловив переконання, що розширення санкцій посилить антиросійські настрої в Європі. Зокрема, політики, які підтримують Україну, підкреслюватимуть той факт, що США пішли на безпрецедентні і невигідні для себе санкції, і також вимагатимуть посилення тиску на Росію.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв