Ігор Луценко: Караван, що несе Гонтарєву до тюрми, рухається впевненим кроком

503
Народний депутат України Ігор Луценко

А тим часом караван, що несе Гонтарєву до тюрми, рухається впевненим кроком. Написав чергову заяву про злочин.

Заява родилася на підставі безцінних (я не жартую, це велика удача для нашої держави) свідчень Вікторії Страхової Victoria Strakhova. Вікторія – одна з тих, хто був безпосереднім організатором процесу націоналізації Приватбанку. Мужня людина)

З її слів у ФБ випливає, що керівництво НБУ цілеспрямовано намагалося організувати відтік депозитів із Привату, з тою метою, щоб натиснути на власників фінустанови і примусити їх виконувати волю президента та інших зацікавлених сторін.

Олег Гороховский: Правильно ли я понял тот абзац, в котором Вы пишете про аспект с коммуникациями. Пиарщики НБУ заказали изданиям и блогерам информационную атаку на банк, чтобы клиенты побежали из банка и Коломойский стал сговорчивее?

Victoria Strakhova: Кому-то покажется атакой, кому-то подготовкой информационного поля.

Олег Гороховский: вы написали, что ИВК не сдавался и пришла идея. Идея, заключалась в том, как сделать так чтобы он сдался и подготовить информационное поле для выхода банка с рынка так?

Victoria Strakhova: примерно так. Принять как данность»

Прекрасно!

Це ст. 206 Кримінального кодексу України – протидія законній господарській діяльності.

Це для Гонтарєвої – до десяти років ув’язнення.

Якщо ви думаєте, що це все просто розмови, то ви помиляєтеся. Я бачу тут 100% спробу «завалити» банк з боку посадових осіб, і за це пеердбчена серйозна відповідальність. Свідків більш ніж достатньо. Фурсі – приготуватися. Влада міняється інколи дуже швидко і несподівано.

***

Щоб зразу зняти питання до упередженості.

  1. Якщо є чіткі ознаки злочину з боку власників банку – готовий так само реагувати. До речі, Вікторія Страхова, опонент Коломойського і Ко, наявність таких доказів в частині виводу капіталу з Приватбанку наразі заперечує.
  2. Так, я, чорт забирай, упереджений щодо Гонтарєвої, котра під час війни відкрито лобіює інтереси російського капіталу, і від неї не відстану. Як співає Захар Борисович Май, «когда наши танки вьедут в Москву, ми повесим многих».

Передайте їй. І Катерині.

Джерело: Ігор Луценко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв