Гройсман хоче поменше «зради» задля «капремонту країни»

245
Гройсман поскаржився на "зрадофілів" і закликав робити капремонт України

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман запевнив, що економіка країни оживає, однак потрібно ще багато зробити.

«Із перших днів роботи нашого уряду ми взяли курс на економічне зростання. Сьогодні ми можемо говорити, що економіка України оживає», – підкреслив Гройсман у Facebook.

«Згідно з останніми даними Держстату, середня номінальна заробітна плата в Україні за рік (з червня 2016 по червень 2017) зросла на 37,9% і станом на 1 липня становить уже 7360 грн. При чому аналіз показує, що найбільш суттєво зростають заробітні плати по робітничих спеціальностях», – зазначив Прем’єр-міністр.

До того ж, коментуючи «зрадофільство», він наголосив: «Ми маємо сьогодні в країні непросту ситуацію і складні виклики – і з цього приводу я не маю жодних ілюзій»,

«Саме тому я говорю, що нам потрібен капітальний ремонт країни. Маємо ще дуже і дуже багато зробити. Але я твердо переконаний, що ми переможемо, тільки вірячи в свої сили і в успіх України», – заявив очільник КМУ.

«Тому кожен позитив, кожне підтвердженням того, що зміни уже відбуваються, що б при цьому не говорили «зрадофіли», буде надихати мене особисто зробити ще більше. І я впевнений, що таких позитивних новин у нас буде більше і більше», – заявив Гройсман.

З перших днів роботи нашого Уряду ми взяли курс на #ЕкономічнеЗростання. Сьогодні ми можемо говорити, що економіка Украї…

Опубліковано Volodymyr Groysman 1 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв