Bloomberg залишив Україну в топ-5 держав із найбіднішою економікою

175
Найбільша світова компанія постачання фінансової інформації Bloomberg анонсувала, що цього року Україна дещо покращить свої позиції в рейтингу держав із найгіршою економікою, хоча залишиться в першій п’ятірці.

 
Bloomberg залишив Україну в топ-5 держав із найбіднішою економікою
Експерти Bloomberg стверджують, що цього року Україна змінить свої позиції в рейтингу «найбільш нещасних» економік світу з 2 на 5 сходинку. Аналітики формують так званий Індекс нещастя за результатами досліджень про стан безробіття й інфляції в 63 країнах.
Відповідно до цьогорічного прогнозу, місце України посяде Аргентина. На першій позиції залишиться Венесуела, що можна пояснити різким падінням цін на нафту на світовому ринку нафту, оскільки від цього на 95% залежить економіка країни. Місця у першій п’ятірці антирейтингу експерти прогнозують також Південно-Африканській Республіці та Греції. 
На думку аналітиків, найкращою економічною ситуацією цього року зможуть похвалитися США, Японія, Малайзія, Велика Британія, Данія, Китай, Південна Корея, Тайвань і Румунія. Лідерами стануть Швейцарія, Сінгапур і Таїланд.

Коментарi

Коментарiв