Глава НБУ відмовилася прогнозувати курс гривні на 2016 рік

159
Під час виступу в парламенті 5 лютого голова Національного банку України Валерія Гонтарева заявила, що прогнозувати курс гривні не є її професійним обов’язком.

Глава НБУ відмовилася прогнозувати курс гривні на 2016 рік
«Мандат Національного банку – це забезпечення цінової та фінансової стабільності у державі. Парламентарі проголосували за цей мандат, тому я буду відповідати за згадана показники. Прогноз інфляції на цей рік – 12%», – цитує Українська правда главу НБУ.
Гонтарева також наголосила, що не вважає коливання курсу національної валюти екстраординарною ситуацією, оскільки аналогічний процес відбувається щодня в кожній країні. За її словами, чинниками, що сприяють знеціненню гривні, є падіння ділової активності 2016 року й велика кількість вихідних днів у січні. Крім того, під час виступу в Верховній Раді глава НБУ заявила, що заслужила на отримання медалі за повернення рефінансування Національному банку. 
Нагадаємо, нещодавно американські експерти визнали Валерію Гонтареву одним із найгірших очільників центробанків у світі. Вона отримала таку ж низьку оцінку як і її колеги з Ґватемали, Венесуели й Узбекистану.

Коментарi

Коментарiв