Росія може обійти санкції за допомогою криптовалюти – екс-співробітник ЦРУ

301
Кремль знайшов спосіб хитро обійти санкції США?

Кремль може використати Bitcoin для того, щоб обійти санкції Заходу. Більше того, у команді Путіна розглядають можливість розробки власної криптовалюти.

Росія зацікавилася криптовалютою з багатьох причин – про це заявив в ефірі MSNBC колишній співробітник ЦРУ Марк Джонсон.

За його словами, посилення санкцій проти Кремля Конгресом США ускладнює переказ грошей з РФ, саме тому місцеві чиновники кинулися шукати альтернативи виведення коштів з країни. І криптовалюта Bitcoin може допоможе їм зробити це анонімно, вважає Джонсон.

Як нагадав експерт, іще рік тому у Кремлі обговорювали можливість позбавлення волі на строк до семи років за використання біткоіна, нагадує американський чиновник. Проте зараз ситуація кардинально змінилася.

Як стверджує Джонсон, Путін навіть зустрівся з одним із творців криптовалюти на полях Петербурзького міжнародного економічного форуму в червні.

«Для мене ця зустріч – сигнал, що вони (Кремль – ред.) повністю змінили свій підхід і збираються створити власну крипто валюту», – висловив думку колишній працівник ЦРУ.

Довідка. Криптовалюта – це вид цифрової валюти, емісія та облік якої засновані на асиметричному шифруванні і застосуванні різних криптографічних методів захисту, таких як Proof-of-work та/або Proof-of-stake. Функціонування системи відбувається децентралізовано в розподіленій комп’ютерній мережі.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв