Міністр соцполітики звинуватив українців у тому, що вони багато їдять

298
Рева переконаний, що українці забагато їдять

Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що українці витрачають на їжу половину заробітку не тому, що мало заробляють, а тому, що багато їдять.

Так в ефірі одного з українських телеканалів міністр соцполітики Рева прокоментував статистику, згідно з якою українці стали витрачати на їжу більше, однак менше купувати продуктів через те, що на низку продуктів харчування ціни зросли.

Міністр констатував, що німці витрачають на їжу всього 14%, у той час як українцям треба щомісяця відкладати 50% прибутку для купівлі продуктів. Проте, на його думку, це не економічна, а культурна проблема.

«Німці їдять трохи по-іншому. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. Враховуючи, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми», – заявив урядовець.

До слова, влучно прокоментував ці слова Реви політолог Петро Олещук: «Міністр сказав, що українці витрачають багато на їжу, бо багато їдять. Думка цікава, але не доведена до завершення. Треба ще додати, що українці забагато витрачають на проїзд, бо забагато їздять. Взяли собі за звичку кожен день на трамвай сідати. Забагато витрачають на одяг, бо забагато вдягаються. Що за мода – ходити одягненим влітку? Забагато витрачають на мило. Хто їх там нюхає – а гроші витрачені…».

Міністр сказав, що українці витрачають багато на їжу, бо багато їдять.Думка цікава, але не доведена до завершення.Треб…

Опубліковано Петром Олещуком 10 серпня 2017 р.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв