Зрив співпраці з МВФ дестабілізує економіку України, – Гонтарева

198
Керівництво Національного банку України офіційно заявило, що поновлення співпраці з МВФ і іншими партнерами необхідно для порятунку вітчизняної економіки.

Зрив співпраці з МВФ дестабілізує економіку України, – Гонтарева
В офіційному зверненні прес-служби НБУ зазначено, що відомство розпочало заходи для стабілізації фінансової й макроекономічної ситуації в Україні. У повідомленні наголошено, що від співпраці з МВФ і іншими іноземними партнерами залежить зростання міжнародних резервів до завершення поточного року загальною сумою майже 20 мільярдів доларів.
Зокрема, з цією метою ми здійснюємо стриману монетарну політику для зниження інфляції до цільового рівня у 12% на завершення 2016 року, а також валютні інтервенції для регуляції надмірних коливань курсу національної валюти, – зазначено в документі.
Керівництво Нацбанку наголосило, що зрив співпраці з Міжнародним валютним фондом може спричинити зниження рівня добробуту для українців і дестабілізації вітчизняної економіки. Нагадаємо, що директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард висловила занепокоєння бездіяльністю української влади щодо реалізації реформ і політичною кризою.

Коментарi

Коментарiв