КМДА має пояснювати нові тарифи, а не накривати поляну журналістам – екс-міністр

239
Екс-міністр енергетики закликав КМДА пояснити підвищення тарифів

Київська міська держадміністрація необдумано підняла тарифи на утримання будинків і прибудинкових територій, оскільки зростання вартості комунальних послуг спричинить збільшення кількості осіб, які отримують Відповідно, ця витрата знову ляже на платників податків. Про це заявив міністр із питань житлово-комунального господарства України (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

За словами Кучеренка, підняття тарифів на утримання будинків призведе до підвищення квартплати, що в свою чергу спричинить зростання кількості субсидіантів.

«Тому у держбюджеті потрібно ще й передбачити кошти на ці субсидії. Влада ж неконтрольовано підняла тарифи. А тепер за рахунок усіх платників податків потрібно буде виділяти субсидії», – запевнив колишній міністр в ефірі ZIK, додавши, що  «хлопці, які імітують управління ЖКГ міста», не до кінця зрозуміли, що зробили, оскільки наслідки будуть дуже серйозними.

«Нехай вони йдуть до киян і пояснюють їм ці тарифи, а не накривають поляну журналістам в кабінеті у Пантелеєва (заступника голови Київської міської державної адміністрації – ред.)!» – підкреслив експерт.

Також він звернув увагу на проблеми і з реалізацією програми теплих кредитів у Києві. : «Під неї підпадає 40-50 будинків на рік, тобто 3-4 помешкання на район. Якщо із загальної кількості – 8 300 – на рік робити по кілька десятків будинків, життя не вистачить».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв