Гройсман заявив про корупційні схеми розподілу вагонів в «Укрзалізниці»

242
Гройсман вимагає побороти корупційні схеми в "Укрзалізниці"

Прем’єр-міністр України дав завдання новому виконувачу обов’язків керівника «Укрзалізниці» розібратися в системі розподілу вантажних вагонів і ліквідувати корупційну складову в цьому процесі.

Про це Гройсман заявив 16 серпня в ефірі дніпропетровського ТК «Канал 34».

На непрозорому розподілі вагонів постійно акцентують увагу великі вантажовідправники, через це зриваються контракти, що однозначно негативно впливає як на ведення бізнесу, так і на економіку країни.

«Я знаю, що є корупційна система розподілу вагонів. Я поставив завдання новому в.о. керівника «Укрзалізниці» розібратися з цією темою, і поставити в цьому питанні крапку. Але потрібно бути об’єктивним: до того рівня, на якому сьогодні перебуває «Укрзалізниця», її доводили не один рік, і не одне десятиліття. Вагони віддавали приватникам, вагони не виробляли, все закуповували втридорога», – підкреслив очільник уряду.

За його словами, цьогоріч було зроблено багато для стабілізації роботи «Укрзалізниці».

«Проте і багато чого потрібно виконати. Будівництво нових вагонів – це і робочі місця для українців, і оновлення нашого парку для перевезення вантажів», – додав Прем’єр.

Також він завернув увагу на те, що аналогічні логістичні проблеми існують і в українських морських портах: «У нас сьогодні багато логістичних викликів».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв