МВФ назвав вимоги до України для продовження кредитування

170
Глава Департаменту зовнішніх зв’язків МВФ Джеррі Райс прокоментував заяву своєї колеги, директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду, Крістін Лаґард про можливе припинення програми кредитування для України.

МВФ назвав вимоги до України для продовження кредитування
«Ми залишаємося у програмі реформ, не втрачаємо контактів із українською владою. Нині наша мета – узгодити і підписати меморандум. Поки я не можу назвати дату підписання і засідання Ради директорів Фонду щодо України», – цитує УНІАН Райса.
Він підкреслив, що українська влада зробила певний прогрес щодо реформ у рамках програми кредитування, проте необхідно продовжити приділяти увагу галузям державного управління й боротьбі з корупцією. 
Нагадаємо, директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард заявила, що програму кредитування для України може бути тимчасово заблоковано у зв’язку з бездіяльністю влади щодо протидії корупції й політичною кризою. Раніше МВФ обіцяв надати чергові транші ще до завершення минулого року, проте Фонд відтермінував процедуру у зв’язку з місцевими виборами в Україні. Підставою для нинішньої затримки надання траншів є заява міністра економічного розвитку й торгівлі Айвараса Абромавичуса про відставку. 

Коментарi

Коментарiв