Кабмін хоче запровадити жорсткі правила щодо субсидій

282
КМУ планує серйозно змінити правила для отримання субсидій

Кабінет Міністрів України планує істотно посилити правила для призначення субсидії на «комуналку».

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на відповідний проект рішення КМУ.

Документ планують розглянути на засіданні 18 серпня. Зокрема, проект передбачає призначення субсидії на основі середньомісячного сукупного доходу домогосподарства за рік, а не за півроку, як зараз. Так, при призначенні субсидії у травні повинні враховуватися доходи за третій-четвертий квартали минулого року, а при призначенні субсидії в жовтні – перший-другий квартали поточного року.

Крім того, КМУ хоче встановити, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації і за місцем фактичного проживання громадянина.

Також уряд має намір визначити, що субсидія щодо приміщень, де прописані недієздатні особи, над якими встановлено опікунство, призначається за заявою опікуна.

Інше нововведення – це відмова в призначенні субсидії на наступний період у разі наявності двомісячної заборгованості за «комуналку» в сумі понад 20 неоподатковуваних податком доходів громадян – 340 гривень (раніше не призначалась просто при наявності двомісячної заборгованості).

У разі смерті особи, якій була призначена субсидія, сума компенсації невикористаної частини субсидії виплачується одному з членів домогосподарства, з урахуванням яких ця субсидія призначалася.

Крім усього, Кабінет Міністрів планує встановити необхідність громадян, які отримують субсидію, протягом місяця проінформувати орган соціального захисту населення про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв