Економіст прогнозує здорожчання долара уже в серпні або вересні

412
У серпні або вересні економіст спрогнозував поступове повернення долара його попередньої вартості

Зменшення вартості долара до 25,50 копійок є лише сезонним коливанням, штучно викликаним представниками великого бізнесу у власних інтересах. Про це розповів економіст Богдан Кушнірук.

«Зміцнення гривні немає стійкої тенденції, бо в Україні сировинна економіка. Із року в рік ми зіштовхуємося з двома циклами зміцнення і знецінення гривні з негативною тенденцією поступового знецінення», – пояснив експерт у коментарі 24.

Як він зауважив, основною частиною експорту є сировина. Зокрема, металургія та сільське господарство мають свої технологічні цикли – тож виробники зацікавлені, щоби восени курс гривні впав, оскільки вони отримають більший обсяг гривні.

«Восени зростає активність бізнесу. Обсяг імпорту зростає і українські виробники закуповують щось за кордоном. У них з’являється можливість затримувати виручку, знецінюючи кожен день гривню по кілька копійок», – підкреслює Кушнірук.

«Ми побачимо в кінці серпня – на початку вересня поступове повернення долару його попередньої вартості», – спрогнозував економіст.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв