Ernest Airlines оголосила про співпрацю з Україною: що відомо про лоукостер

334
Один із лоукостерів оголосив про захід в Україну

Компанія Ernest Airlines, яка оголосила про захід в Україну, – бюджетна італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані і основним центром в Тирані (Албанія). Про це пише 34travel.

Компанія була заснована в жовтні 2015 року. У квітні 2017 року вона отримала ліцензію на пасажирські, вантажні і поштові перевезення, а перші рейси було відкрито у липні цього року.

Поки лоукостер обслуговує ринки Італії та Албанії, проте вже анонсував вихід на ринки інших країн.

Ernest Airlines також називають віртуальною авіакомпанією. Так, у перевізника є всього два власних літаки – Airbus A319 і A320.

Іще два лайнери лоукостер планує придбати 2018 року, інші ж літаки компанія орендує. Польотами Ernest Airlines управляє чартерний перевізник Mistral Air, який входить до групи Poste Italiane.

Ціни на перельоти авіакомпанією Ernest Airlines досить прийнятні. Зокрема, з будь-якого італійського міста в столицю Албанії можна долетіти за 39 євро, якщо бронювати квиток за місяць.

У вартість за замовчуванням входить перевезення ручної поклажі вагою до 8 кг. При цьому за важчий багаж доведеться доплатити: до 15 кг – 8 євро (в разі попереднього бронювання) або 20 євро (в день відправлення), до 20 кг – 14 і 38 євро відповідно, до 25 кг – 19 і 56 євро.

Також діють спеціальні тарифи на перевезення габаритних речей (велосипед, рибальські снасті та інше). На борт дозволяють брати котів і собак.

До того ж, у квитку в разі необхідності можливо змінити ім’я і прізвище, однак обійдеться це у 100 євро, зміна дати – 60 євро. У Ernest Airlines можна також вибрати місце, плата за цю послугу складе від 6 євро.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв