У Порошенка назвали трьох кандидатів на посаду очільника Нацбанку

315
На посаду очільника НБУ претендує троє кандидатів

Президент України Петро Порошенко розглядає три кандидатури на посаду голови Національного банку України. Про це повідомляє Обозреватель із посиланням на власні джерела в Адміністрації Президента.

За словами джерела видання, Президент розглядає кандидатури Катерини Рожкової, Якова Смолія і Володимира Лавренчука.

Катерина Рожкова

Катерина Рожкова з жовтня 2016 року є заступником очільника НБУ. Працює в банківській системі України з 1998 року, працювала у банку «Аваль», «Ерсте Банку», «Фінбанку». До переходу в Нацбанк Рожкова працювала в правлінні «Платинум Банку».

Яків Смолій

Яків Смолій виконує обов’язки голови Нацбанку після відходу Валерії Гонтарєвої з травня поточного року. У керівництво НБУ прийшов у квітні 2014 року – спочатку на посаду заступника голови Нацбанку, а в жовтні 2016 став першим замом. У банківському секторі працює вже 26 років.

За фахом чинний в.о. глави – математик-прикладник. Тривалий час пропрацював інженером-програмістом, до середини 90-х очолював комп’ютерний відділ Тернопільського обласного управління НБУ.

Також Смолій працював начальником управління автоматизації банку «Аваль», де 1994 року став співакціонером. Крім того, він був співзасновником банку «Престиж», а після його продажу став директором із питань банківського бізнесу в однойменному бізнес-холдингу – аж до переходу в НБУ.

Володимир Лавренчук

Володимир Лавренчук працює у приватному секторі. Він є очільником правління «Райффайзен Банку Аваль» із 2005 року. У банківській системі з 1982 року. Раніше також обіймав керівні посади в «Ощадбанку» і «Укрінбанку».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв