Гройсман виступав проти «Роттердам+», а потім змінив позицію – екс-міністр

387
Народний депутат України попередніх скликань, міністр із питань ЖКГ (2007-2009) Олексій Кучеренко

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перед призначенням на свою посаду різко виступав різко проти формули «Роттердам+», але потім змінив свою позицію. Чому політик змінив своє рішення – пояснив народний депутат України попередніх скликань, міністр із питань ЖКГ (2007-2009) Олексій Кучеренко.

«Гройсман, перед своїм призначенням виступав різко проти формули «Роттердам+», але потім змінив свою позицію. Скажімо, Гройсману ж треба якось і коаліцію ґрунтувати, її немає політичної, отже вона є економічно-кон’юнктурною. Тобто, за кожне голосування треба домовлятися. Цю «політичну» коаліцію прикриває наш спікер Парубій і коли я дивлюся це шоу, а в умовах парламентсько-президентської республіки не існує коаліції, то про яку відповідальність в країні ми можемо говорити», – підкреслив Кучеренко в ефірі ZIK.

На його думку, в Україні немає людини, яка б взяла на себе відповідальність за ухвалені рішення, в тому числі і за впровадження формули «Роттердам+».

«Наприклад, ми ж Президента будемо запитувати, а він скаже, що в межах своєї компетентності робив все, їздив в Америку, але тарифи вам нам призначав, що це робив Дмитро Вовк. І за все це платить споживач, він і далі буде платити, а нова РАБ-методологія – це додаткове навантаження на споживача. Ось так побудована нинішня псевдоліберальна ринкова економіка в Україні, яка насправді не є ринковою, вона є безглуздою»,– резюмував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв