Стрибок дохлого собаки – журналістка рознесла економічні здобутки Гройсмана

507
Журналістка вказала Гройсману на його справжні здобутки

Українська журналістка і головний редактор «Української правди» Севгіль Мусаєва під час політичного ток-шоу «Свобода слова» вступила у суперечку з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

Фрагмент відео дискусії опублікував Youtube-канал ICTV.

«За що Ви повинні відповідати перш за все як прем’єр-міністр – за економічний курс країни. За весь час Вашого правління у країни так і не з’явився економічний курс», – підкреслила Мусаєва.

Вона додає – так сталося, що Україна має багате індустріальне минуле.

«У нас є машинобудівні заводи, у нас є «Південмаш», «Антонов»… Але зараз ми розповідаємо, що у нас аграрна країна тощо. Ви тут казали ВВП зріс на 2%. Але вибачте, це стрибок дохлого собаки після величезного падіння, яке сталося на фоні Майдану, війни та всього іншого. Але насправді український ВВП залежить від сировинної кон’юнктури, оскільки наша економіка є абсолютно сировинною. І Ви за два роки не зробили нічого, що ситуацію з цією сировинною прокладкою, чим ми є, якось змінити», – звернулася журналістка до Гройсмана.

За її словами, він, як Прем’єр-міністр, повинен звітувати не про ріст ВВП, не про те, що побудовано дороги, не про те, що підвищено зарплати, а про те, скільки робочих місць створено.

«І ось коли Ви будете створювати робочі місця, ось тоді економіка буде рости, тому що зараз це не є ростом», – підсумувала редакторка.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв