На НПЗ Коломойського зіпсували майже 400 тисяч тонн державної нафти

343
Компанії Коломойського зіпсували сотні тонн державної нафти

Технологічна нафта, яка була викачана з магістральних нафтопроводів «Укртранснафти» і зберігалася на заводах групи «Приват», стала неякісною. Про це розповів очільник «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

«Щоб вилучити цю нафту, пан Гавриленко (глава Укртранснафти Микола Гавриленко – ред.) запропонував конкретний план дій, ми його погодили. За цим планом були зроблені певні кроки – компанія виграла ряд судів. Розраховуємо, що після досягнення домовленості щодо вартості зберігання ми зможемо закрити і цю проблему», – зазначив Коболєв в інтерв’ю ЕП.

За його словами, було проведено мінімум дві виїзні перевірки на заводи, які підтвердили наявність нафти в потрібній кількості, однак у дещо іншій якості.

«Це може означати, що або нафту в процесі зберігання змішувалася з чимось іншим, або вона змінила якість за час зберігання, або вона була залита в резервуари, які містили щось іншої якості», – додав очільник «Нафтогазу».

«Відхилення від якості було зафіксовано. Як отримати компенсацію за різницю в якості, Гавриленко збирається визначити до кінця року. Ми вважаємо, що оптимальним є грошова компенсація за цю нафту», – стверджує він.

На запитання про те, в яку суму оцінюється зазначена нафта, Коболєв відповів: «За ринковою вартістю нафти. Це і є завдання Гавриленка».

«Забирати неякісну нафту я не бачу сенсу – вона нам не потрібна. Ідеться про понад 380 тисяч тонн», – підкреслив глава компанії.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв