Гривня у банці краще долара в матрацах – аналітик відповів скептикам

656
Аналітик порадив робити заощадження у національній валюті

Найнадійніший спосіб збереження заощаджень нині – це гривневий депозит у держбанку або фінустанові з іноземним капіталом. Таку заяву зробив фінансовий аналітик Сергій Фурса в ефірі Обозревателя.

«Гривневий депозит – це найкраща відповідь на все. Доларові депозити зараз – 1-2%. Що далі? Нещодавно повідомляли, що гривня у нас в 15 разів девальвувала за час свого існування. Але, якби ви на цей час вклали в банк гривню хоча б під 15%, а це, напевно, середня ставка за останній час, ви б випередили цю девальвацію. Ви просто отримали б більше. Таким чином, гривня в банку завжди краща долара в матрацах. Тим більше, коли ви ще й захищені», – переконаний Фурса.

За його словами, активна підтримка державою належних їй банків зайвий раз свідчить про надійність цього виду заощаджень. «Є набір державних банків і банків з іноземним капіталом, з якими нічого не трапиться».

Також експерт підкреслив, що нині українська банківська система зараз демонструє зростання депозитних вкладів.

«Уже півтора року ми бачимо зростання депозитів. Довіра зростає, і зараз банківська система – найнадійніша за останні 15-20 років. Після очищення прибрали всю шваль, вичистили всі банки, які працювали як відмивальні контори, «конверти». Тому зараз банківська система дуже надійна», – резюмував аналітик.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв