Відомий бізнесмен звинувачує Гонтарєву у вбивстві української економіки

499
Гонтарєву звинувачують у вбивстві української економіки

До падіння курсу національної валюти призвела не лише втрата експортного потенціалу з Донбасу. Головна причина здешевлення гривні – некваліфіковані дії колишньої очільниці НБУ Валерії Гонтревої.

Про це заявив український бізнесмен Сергій Дядечко, передає Sports.ru.

За його словами, Гонтарєва є вбивцею української економіки.

«Якщо людина забороняє платити дивіденди з прибутку, зі сплачених податків, виплачувати дивіденди на Захід, забороняє повертати відсотки за кредитами нерезидентам України, повністю зарегульоване все валютне законодавство – це вбивця економіки», – прокоментував дії екс-глави НБУ Дядечко.

«Людину відірвали, привезли з Космосу, вона вбила все, що могла вбити і поїхала далі відпочивати в Космос. Людина ніколи не займалася бізнесом, промисловим, будь-яким іншим… Вона торгувала цінними паперами, вона знає деякі речі, які виключно пов’язані з портфелями цінних паперів, з інвестиційними сертифікатами, але вона нічого не розуміє в економіці. Будь-яка бізнесова людина усвідомлює, що сьогоднішній курс у 25 гривень до 1 долара – це курс імені Гонтарєвої і відкат з нього вже неможливий», – підсумував експерт.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв