Bloomberg визначив головний актив 2016 року

168
Експерти одного з двох провідних світових постачальників фінансової інформації Bloomberg назвали золото головним активом цього року.

Аналітики визначили, що фонд SPDR Gold Shares із початку 2016 року побив рекорд усіх фондів на американській біржі, залучивши понад 4,5 мільярда доларів. Експерти наголошують, що на ситуацію значно вплинула кардинальна зміна позиції інвесторів, оскільки ще у грудні минулого року вартість золота була найнижчою протягом останніх 5 років.
Золото − найцікавіша тема цього року. Ще минулого літа його називали варварським пережитком, а нині його купують все більше, − підкреслив менеджер фонду USAA Precious Metals&Minerals. 
Із завершення січня цього року золото долало в ціні на 9,3% й нині коштує 1220 доларів за унцію. Таким чином, дорогоцінний метал зробив найбільший стрибок у вартості з 1919 року. 
Експерти по-різному оцінюють перспективи золота надалі, проте інтерес до нього поки не послаблюється у зв’язку зі спадом рівня світової економіки. Фінансовий експерт Барнабас Ґан із Oversea-Chinese Banking Corp зазначив, що невдовзі вартість металу може зрости до 1400 доларів за унцію.

Коментарi

Коментарiв