У справі «ПриватБанку» взяли під арешт майно заводів Коломойського і Боголюбова

329
Посадовці "ПриватБанку", імовірно, заволоділи, 19 мільярдами гривень рефінансування

Печерський районний суд Києва у межах розслідування розкрадання коштів із «ПриватБанку» арештував майно низки заводів, кінцевими бенефіціарами яких є Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Про це свідчить рішення суду від 14 вересня 2017 року.

Арешт накладено за клопотанням Генеральної прокуратури України, яка розслідує справу «ПриватБанку», відкриту ще три роки тому.

Під арешт взято майно «Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату», «Нікопольського заводу феросплавів», «Марганецького гірничо-збагачувального комбінату» і «Дніпроазоту».

Відповідно до інформації прокуратури, посадовців «ПриватБанку» підозрюють у заволодінні 19 мільярдами гривень рефінансування, виділеного фінустанові Національним банком України.

Слідство встановило, що «ПриватБанк» видав 42-м підконтрольним підприємствам кредити в розмірі від 18 до 73 мільйонів доларів під заставу майнових прав на товар. Ці підприємства, у свою чергу, уклали сумнівні угоди, здійснивши 100% передоплату і перерахувавши гроші на рахунки нерезидентів нібито з метою отримання товарів. Однак поставка товарів не відбулася, а гроші не були повернуті.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв