Найбільше корупція розквітає в Міністерстві економіки, – екс-нардеп

223
На думку народного депутата Верховної Ради України VI скликання Віктора Уколова, нині найбільше корупція поширена в Міністерстві економіки.

«Перше, що повинен зробити новий непартійний уряд – це поміняти керівників усіх державних підприємств для того, аби знищити усі корупційні зв’язки. Це дасть можливість ліквідувати усі можливості для створень фірм-прокладок», – заявив у програмі на каналі 24 Уколов.
За його словами, нині найбільше корупція поширена в Міністерстві економіки, оскільки саме це відомство чи не в найбільшій мірі контролює державні підприємства в Україні.
Колишній парламентар також висловив думку, що спілкування між Кабінетом Міністрів і Верховною Радою повинно бути публічним, зокрема йдеться про звіт уряду і презентації плану чи програм діяльності.
Додамо, під час дискусії з Уколовим виконувач обов’язків заступника голови Одеського ОДА Олександр Боровик підкреслив, що в розробці плану дій щодо виходу України з економічної кризи влада не повинна орієнтуватися на країни Західної Європи.

Коментарi

Коментарiв