Україна приєдналася до міжнародного транспортного коридору

186
Прес-служба Міністерства інфраструктури й будівництва Польщі повідомила, що до ініціативи польської сторони щодо створення міжнародного транспортного коридору Via Carpatia приєдналася Україна.

Декларацію про будівництво міжнародного транспортного коридору з півночі до півдня Європи з відгалуженнями у напрямку України і Білорусі під назвою Via Carpatia сторони підписали 3 березня цього року.
Важливим елементом цього документа є приєднання України й Туреччини до співпраці в рамках Via Carpatia і розширення ініціативи за рахунок країн, які не належать до Європейського Союзу. Це дасть змогу зміцнити співпрацю в рамках «Східного партнерства» й економічного обміну з країнами Близького Сходу, – йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
Представник Міністерства інфраструктури України підкреслив, що держава погодилася взяти участь у проекті, оскільки це збігається з інтересами української сторони щодо розвитку галузі в західній частині країни, в контексті інтеграції транспортної системи країни в транс’європейську транспортну мережу. 
Додамо, під час зустрічі, присвяченій питанням реалізації проекту, вже відбулися тристоронні консультації між Україною, Литвою й Польщею для обговорення співпраці в царині автомобільного транспорту. 

Коментарi

Коментарiв