Fitch спрогнозував занепад російської економіки

225
7 березня 2016 року аналітики одного з провідних рейтингових агентств світу Fitch оприлюднили глобальний економічний прогноз на поточний рік.

Згідно з прогнозами Fitch, цього року ВВП Російської Федерації скоротиться приблизно на 1,5%. Підкреслимо, що, відповідно до аналогічних прогнозів у грудні минулого року, цей показник становив 0,5%. 
Експерти пояснюють це падінням вартості нафти на світовому ринку, що стало підставою для падіння показників корпоративних прибутків і змушую посилювати бюджетну політику держави. У повідомленні Fitch також зазначено, що високі процентні ставки і скорочення реального доходу населення негативно впливає на рівень споживання.
Крім того, відповідно до прогнозів аналітиків, цього року ціна на нафту становитиме близько 35 доларів за барель, наступного ж року ця позначка сягне 45 доларів. У порівнянні з прогнозом за грудень 2015 року ці показники знизилися, оскільки експерти не змогли передбачити великі обсяги видобутку нафти у країнах ОПЕК у січні цього року.
Додамо, 5 березня рейтингове агентство Moody’s оголосило про перегляд суверенного кредитного рейтингу Російської Федерації з найімовірнішим його зниженням. Експерти здійснюватимуть оцінку з огляду на прогнози щодо падіння цін на нафту й загальний стан економіки РФ.

Коментарi

Коментарiв