Україні потрібно понад 70 млрд грн на субсидії цього року – Мінсоцполітики

307
На субсидії цього року потрібно 70 мільярдів гривень

Директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко повідомив, що для того, щоб оплатити субсидії 2017 року потрібно понад 70 мільярдів гривень.

Про це він сказав у коментарі для Дзеркала тижня.

За словами Музиченка, Україна зможе розпочати новий рік без боргів лише в тому разі, якщо в найближчі два місяці обсяг фінансування субсидій буде збільшено ще на 10 мільярдів гривень. Відповідно, фактично на оплату субсидій цього року потрібно понад 70 мільярдів гривень.

«Бюджет майбутнього року передбачає, що на субсидії з держскарбниці витратять 55 мільярдів гривень. Проте, наскільки виправдана ця цифра, судити складно. По-перше, ми досі не знаємо, якою буде ціна на газ, отже, і вартість опалення. По-друге, ми досі не знаємо кількості людей, які претендуватимуть на одержання субсидій у наступному опалювальному сезоні», – ідеться у статті.

Водночас, згідно з приблизними оцінками Міністерства соціальної політики, реальне зростання доходів населення цього року становило 35%, тому кількість одержувачів субсидій має зменшитися приблизно на 10%, до 5-5,5 мільйонів сімей.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв