Українські вугільні шахти може приватизувати Туреччина

257
Під час зустрічі міністра енергетики й вугільної промисловості України Володимира Демчишина з міністром енергетики і природних ресурсів Туреччини Бератом Албайраком сторони обговорили процес приватизації українських енергетичних активів.

Албайрак заявив, що турецька влада зацікавлена у приватизації вугільних шахт України. Крім того, сторони обговорили деталі спільних проектів щодо забезпечення поставок іранського й каспійського газу на українські території, а також програму будівництва газових сховищ у Туреччині.
Демчишин підкреслив, що Україна готова співпрацювати з Туреччиною і в галузі атомної енергетики. Зокрема йдеться про можливість залучення турецьких фахівців до навчання  в українських центрах проведення тренінгів, а також про перспективи видобутку уранової руди й виробництва уранового концентрату − інформує прес-служба Міністерства енергетики й вугільної промисловості України.
Нагадаємо, відомство обіцяло підготувати до приватизації всі 35 українських шахт, які перебувають на непідконтрольних владі територіях, іще до завершення минулого року. Процес значно ускладнює конфлікт із бойовиками так званих ДНР і ЛНР на Донбасі.

Коментарi

Коментарiв