Топ-менеджери «Укрзалізниці» відсторонилися від боротьби з корупцією

350
Кравцов із іншими топ-менеджерами відсторонився від боротьби з корупцією

Нова команда топ-менеджерів «Укрзалізниці» на чолі з в. о. глави правління Євгеном Кравцовим відсторонилася від боротьби з корупцією всередині компанії.

Про це стало відомо під час відповідей топ-менеджменту «УЗ» на запитання представників галузевих асоціацій у Федерації роботодавців України, передає uaprom.info.

Зокрема, президент Союзу хіміків України Олексій Голубов заявив, що для підприємств хімічної промисловості цього року залізничні тарифи вже зросли вдвічі за рахунок корупційної складової. За його словами, вантажні вагони «Укрзалізниці» віддають «наближеним фірмочкам по 50 одиниць, наприклад, Rail Logistic, які піднімають ціни, як хочуть».

«Мені директор «Рівнеазоту» сказав: «Дайте вагони, у мене на майданчику лежить 50 тис. аміачної селітри! Це така бомба, що, якщо рвоне, то і Рівне не залишиться», – підкреслив Голубов.

«Корупційна складова потужно сидить в «Укрзалізниці». Приберіть посередників! Близько 900 млн грн осідає в кишенях, а УЗ втрачає близько 400 млн грн. Ось якщо такі схеми прибрати, то може і не потрібно підвищувати тарифи», – додав він.

За його словами, лише в одному мелітопольському депо крадуть 7 – 8 тонн дизпалива в день: «Хлопці, ну як можна витримати таку витрату дизпалива, якщо такий розмір крадіжки тільки по одному депо. Я вже не кажу про закупівлі матеріальних цінностей».

У свою чергу Кравцов погодився з тим, що ціна вагона для хіміків виросла в два рази: «Абсолютно вірно! Експедитори, приймаючи наш вагон за фіксованою ставкою, перепродують його вам за вищою ставкою».

«Те, що в депо крадуть – це правда. Я не буду приховувати, дійсно є проблеми. У нас дизель зникає з моменту його затоки в цистерну до моменту його згоряння в двигуні локомотива. Це величезна проблема, ми зараз шукаємо шляхи її вирішення», – заявив очільник «УЗ».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв