Кабмін розгляне проект реформування вугільної промисловості

202
Кабінет Міністрів України розгляне проект концепції Державної економічної програми реформування вугільної промисловості до 2020 року.

Концепцію розробило Міністерство енергетики й вугільної промисловості України. Прес-служба відомства зазначає, що Кабмін повинен якомога швидше затвердити документ, оскільки це дозволить розпочати розробку необхідної програми для реформування царини, у рамках якої буде залучено фахівців із обласних державних адміністрацій, Міністерства соціальної політики й галузевих профспілок.
У своїй Концепції Міністерство енергетики й вугільної промисловості запропонувало удосконалити нормативно-правову базу, аби пришвидшити процес реструктуризації збиткових шахт, створити механізми для соціального захисту вивільнених працівників і вирішення екологічних проблем, а також прискорення підготовки шахт до приватизації.
Представник відомства наголосив, що проект цілковито відповідає вимогам і основним положенням реформування вугільної промисловості в Україні згідно з програмою діяльності Кабінету Міністрів і Угодою парламентської коаліції «Європейська країна».
У повідомленні прес-служби Міністерства також зазначено, що конкретні заходи для підвищення привабливості структур цієї галузі для інвесторів і методи збільшення обсягів вуглевидобутку буде запропоновано в Державній цільовій економічній програмі реформування вугільної промисловості до 2020 року. 

Коментарi

Коментарiв