Ахметов хоче «за копійки» викупити акції «Дніпрообленерго»

361
Енергохолдинг Ахметова виставив оферту на купівлю акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»

Енергохолдинг «ДТЕК» виставив оферту на купівлю акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» у міноритарних акціонерів по 163,02 гривень за акцію, у той час як на останньому приватизаційному аукціоні акції цього підприємства були реалізовані за ціною 670,72 гривень.

Про це йдеться у повідомленні компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку.

Інформацію про оферту отримано від ТОВ «ДТЕК Пауер Трейд» 17 жовтня 2017 року.

У «ДТЕК Дніпрообленерго» агентству Інтерфакс-Україна повідомили, що під час визначення ціни оферти наглядова рада керувалася середнім курсом акцій на «Українській біржі».

«Єдиним параметром для визначення ціни викупу є середній біржовий курс цінних паперів на ПАТ «Українська біржа» за останні три місяці до дати приватизації. Середній біржовий курс акцій компанії за цей період становить 163,02 грн. На інших біржах курс акцій компанії в цей час не формувався», – стверджують у «ДТЕК Дніпрообленерго».

Також у компанії зазначили, що група «СКМ» сконцентрувала 76,66% акцій (значний контрольний пакет) «ДТЕК Дніпрообленерго», що менше за поріг у 95% (домінуючий пакет), тому вимога закону про викуп акцій у міноритаріїв за ціною приватизаційного аукціону в цьому разі не діє.

31 серпня переможцем аукціону з продажу державного пакету акцій (25%) «ДТЕК Дніпробленерго» виступила структура групи «СКМ» олігарха Ріната Ахметова – компанія Ornex.

25% акцій ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго» було реалізовано за 1,468 мільярда гривень, що в 2,05 рази вище за стартову ціну.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв