Держфінмоніторинг оприлюднив шокуючі цифри щодо відмивання грошей

848
ДСФМ виявила операції, які можуть бути пов'язані зі злочинною діяльністю,виявила операції, які можуть бути пов'язані зі злочинною діяльністю, виявила операції, які можуть бути пов'язані зі злочинною діяльністю, на 15 млрд грн

Державна служба фінансового моніторингу України за 9 місяців 2017 року передала до правоохоронних органів 518 матеріалів про фінансові операції, які можуть бути пов’язані з відмиванням доходів або кримінальним злочином.

Про це повідомляє прес-служба ДСФМ, передає Обозреватель.

У зазначених матеріалах сума фінансових операцій, які можуть бути пов’язані зі злочинною діяльністю, становить 45,2 мільярда гривень.

Інформацію передали в органи прокуратури, Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Національного антикорупційного бюро та внутрішніх справ.

Крім того, з січня по вересень 2017 року служба виявила операції, які можуть бути пов’язані зі злочинною діяльністю, зокрема екс-президентом України Віктором Януковичем і його оточенням, на 15 млрд грн.

«За результатами вжитих заходів Держфінмоніторингом за час проведення розслідувань заблоковані на рахунках фізичних і юридичних осіб, які мають зв’язок із Віктором Януковичем і колишніми високопоставленими особами, кошти в еквіваленті 1,54 млрд дол.», – ідеться у повідомленні.

Також за цей період у правоохоронні органи направили 46 матеріалів про фінансові операції осіб, які за інформацією правоохоронних органів можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму (сепаратизму), на суму 766,85 млн грн, а кошти таких осіб у розмірі 47,63 млн грн заблоковані.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв