«Укргазвидобування» планує цього року збільшити видобуток газу на 4%

338
Імовірно, після 2020 року Україна зможе постачати газ сусідам

2017 року, порівняно з минулорічними показниками, в Україні планується збільшення видобутку газу приблизно на 4,1%.

Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив глава ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

«За дев’ять місяців 2017 року, порівняно з аналогічним періодом минулого року, нам вдалося підвищити видобуток на 4%. За підсумками року ми плануємо вийти на показник 4,1%», – підкреслив він.

За його словами, у липні-вересні «УГВ» мало «плюс» 7% до рівня минулого року, що відбулося за рахунок програми інтенсифікації свердловин, їх капітального ремонту, пришвидшення та розширення програми буріння, а також встановлення нових компресорів.

«Із вересня 2016 року по вересень 2017 року ми провели вже 105 операцій інтенсифікації і далі нарощуємо темпи. В Україні до цього часу ніхто таких показників не виконував», – стверджує очільник компанії.

Він також додав, що станом на сьогодні в Україні працюють два підрядники – «Білорусьнєфть» і румунський Таcrоm, які завезли сучасне обладнання і дають більше видобутку, ніж очікувалося. За його словами, до співпраці запрошується і польська сторона.

«У нас є стратегічна мета – вийти на самозабезпечення газом, тому Україна інвестуватиме в цю галузь. Це гарантуватиме безпеку не лише України, а й усього  регіону», – підкреслив Прохоренко, додавши, що якщо Україна буде забезпечена газом, то після 2020 року країна, теоретично, могла б постачати газ своїм сусідам.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв