Мінфін перерахує держбюджет згідно з новим прогнозом курсу долара

177
Міністерству фінансів України доведеться перерахувати держбюджет, оскільки реальний прогноз курсу долара не відповідає попереднім підрахункам.

Джерело Економічної правди в уряді повідомило, що Міністерство економічного розвитку й торгівлі України спрогнозувало середньорічний курс долара 2016 року на рівні 26,9 гривень за доларів. Нагадаємо, відповідно до закону «Про державний бюджет України на 2016 рік» курс цієї валюти передбачалася вартістю всього лише 24,1 гривень за долар.
Представник Кабінету Міністрів також наголосив, що Мінфіну доведеться перерахувати цьогорічний держбюджет згідно з новим прогнозом, оскільки реалії на валютному ринку абсолютно не відповідають чинному документу.
Додамо, під час прес-конференції, присвяченої звіту виконання Державного бюджету на 2015 рік, заступник міністра фінансів України Оксана Макарова повідомила, що Мінфін уже почав активно працювати над розробкою проекту державного бюджету на 2017 рік, аби цього разу вже вчасно надати його на розгляд парламенту, а також «зробити процес підготовки документа максимально прозорим».

Коментарi

Коментарiв