Мінекономіки: 2017 року у царину стартапів інвестували майже 88 млн дол.

254
За останні 5 років було інвестовано близько 400 мільйонів доларів у сферу стартапів

За останні 5 років у галузь стартапів в Україні було інвестовано 400 мільйонів доларів, а цього року – 88 мільйонів.

Про це під прес-конференції заявив  заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Титарчук, передає Укрінформ.

«Станом на сьогоднішній день, можу сказати, що за останні п’ять років було інвестовано близько 400 мільйонів доларів у сферу стартапів, а за останній рік – це 88 мільйонів. Тобто, динаміка є», – стверджує чиновник.

За його словами, за останній час в Україні було близько двох тисяч різноманітних стартапів, але ж не усі вони успішні. Зазвичай із п’яти лише один може принести успіх, тому що є певні ризики.

Заступник міністра також висловив переконання, що такі показники є яскравим свідченням того, що українці є талановитою інноваційною нацією, з інженерним інтелектом. Водночас він визнав, що у цій царина є свої проблеми.

«Не все є ідеально, однак той не помиляється, хто не працює. Тому в уряді є чітке бачення того, що у нас має бути правильна екосистема. І для того, щоб усе було добре, все починається зі школи, університетів, щоб були інновації та винаходи, але вони мають бути не просто для того, щоб їх зробити, а такими, яких вимагає бізнес», – підкреслив Титарчук.

Він нагадав, що нещодавно офіційно було створено Раду інновацій, яку очолив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, куди увійшли не тільки представники державних органів влади, а й представники міжнародних організацій, українські представники царини інновацій та народні депутати.

«Для того, щоб був позитивний результат у нашій державі, має бути командна робота», – підсумував посадовець.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв