Зубко пояснив, що зробить із боргом комунальних підприємств на майже 15 млрд

240
Зубко стверджує, що частину боргів комунальних підприємств у 15 млрд спишуть

Закон про реструктуризацію заборгованості комунальних підприємств за спожиті енергоносії (теплокомуненерго за природний газ та водоканалів за електроенергію) дозволить погасити 14,7 мільярда гривень боргів цих компаній.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр Геннадій Зубко, коментуючи реалізацію раніше ухваленого закону №1730 «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій і підприємств централізованого водопостачання та водовідведення за спожиті енергоносії».

«Закон №1730 відкриває шлях до погашення заборгованості в розмірі 14,7 мільярда гривень, які всі ці роки тягарем лежали на плечах, я б сказав не комунальних підприємств, а наших жителів і споживачів», – підкреслив урядовець.

Крім того, він пояснив, що з цих 14,7 мільярда гривень виплата 8,7 мільярда гривень боргів буде пролонгована на 5 років, а ще 6 мільярдів гривень – спишуть.

«Ми маємо можливість 8,7 мільярда гривень реструктуризувати на 5 років і, виконуючи графіки реструктуризації, практично списати з комунальних підприємств 6 мільярдів гривень боргів, які не мають джерел погашення», – зауважив Зубкою

Відповідно до його інформації, станом на сьогодні до реєстру підприємств, борги яких підлягають реструктуризації, перебуває 185 компаній, іще 32 – на розгляді та 7 – у процесі внесення до реєстру.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв