Санкції дотискають Росію – експерт прогнозує дипломатичне вирішення війни на Донбасі

389
За словами Каріна, нині Кремль страждає від санкцій

Економічні та політичні санкції дотискають Росію і цілком імовірно, що саме вони дозволять уникнути великого кровопролиття на Донбасі. Такий прогноз зробив військовий оглядач Юрій Карін.

Про це він розповів у коментарі виданню Апостроф.

За словами аналітика, якщо б ситуація на Донбасі вирішувалась військовим шляхом, то Росія не погребувала б кинути в бій регулярні війська, які стоять біля кордону з Україною.

Натомість, підкреслює Карін, нині Кремль страждає від санкцій, які з усіх боків тиснуть на країну. Тому, відповідно до його прогнозу, війна на Донбасі має шанс вирішитись більш мирним шляхом.

«Росію уже дотискають санкціями. Цілком можливо, що дотиснуть. Це дозволить уникнути великого кровопролиття. Адже в разі воєнного шляху розв’язання проблеми агресор кине в бій потужне угрупування регулярних військ РФ, які дислокуються біля неконтрольованої Україною ділянки кордону», – зауважив фахівець.

На його думку, нині усе впирається в дипломатичне вирішення питання, оскільки за усталеною міжнародною практикою на агресора спершу впливають всіма можливими методами примусу до миру.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв