Кремль сподівається на відновлення поставок газу до України

225
Міністр енергетики РФ Александр Новак заявив, що Кремль сподівається на відновлення поставок газу до України.

«Україна просто фізично стала споживати менше газу з урахуванням спаду економіки, багато підприємств, що споживали газ, нині не працюють. Раніше ця держава споживала 50 мільярдів кубометрів газу, нині близько 35. Це не означає, що ми втратили ринок. Ми впевнені в тому, що вони купуватимуть газ, у тому числі і в Російської Федерації. Для надійної зими їм необхідно заздалегідь забезпечувати запаси газу», − цитує Економічна правда Новака.
Нагадаємо, 31 березня цього року «Нафтогаз України» заявив, що не буде відновлювати закупівлю палива в російського монополіста «Газпром». Керівництво української компанії пояснило це рішення тим, що ціна, запропонована РФ на II квартал 2016 року, перевищує вартість газу, запропоновану постачальниками з Європи.
«У літній період їм не потрібно буде імпортувати багато газу. Подивимося, як буде складатися ситуація з точки зору запасів, погода ще досить холодна, скільки їм буде потрібно закачувати. Поки відбирають з ПСГ, всі будуть рахувати пізніше», − вважає російський високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв