Western Union блокує транзакції, пов’язані з криптовалютами

1029
Рішення WU може негативно вплинути на роботу криптовалютних бірж

Відомий міжнародний сервіс грошових переказів Western Union почав кампанію проти банківських операцій, пов’язаних із криптовалютами.

Про це повідомляє cointelegraph.

Рішення компанії заборонити послуги або транзакції, пов’язані з криптовалютами, пояснюють внутрішніми правилами.

Один із користувачів Reddit повідомляє, що компанія проінформувала криптовалютну біржу Kraken про те, що вона не обробляє транзакції, пов’язані з цифровими валютами, тому що це суперечить її внутрішнім правилам.

Слід підкреслити, що це рішення WU може негативно вплинути на роботу криптовалютних бірж, а також споживачів, які використовують криптовалюти.

Крім того, це може вплинути на прибутковість компанії, оскільки в довгостроковій перспективі вона втратить багато бізнесів, із огляду на зростаючу популярність криптовалют у всьому світі.

Заборона WU на транзакції, пов’язані з криптовалютами, аналогічна діям різних фінансових організацій по всьому світу, які не дозволяють своїм клієнтам купувати і продавати цифрові валюти. Деякі банки навіть закрили рахунки, пов’язані з криптовалютами.

Хоча це поганий прецедент для ринку віртуальних валют, ніхто з аналітиків не сумнівається в тому, що це ніяк не позначиться на зростаючому останнім часом курсі Біткойна.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв