Відомий трейдер прогнозує 2018 року підвищення ціни біткойна до $100 000

408
За прогнозом, ціна біткойна сягне $100 000 до кінця наступного року

Гонконґський трейдер, який успішно спрогнозував ріст біткойна цього року, вважає, що стрімке зростання криптовалюти іще далеке від завершення. Про це повідомляє CCN.

Керівник компанії Octagon Strategy Дейв Чапман зауважив, що багато аналітиків знущалися над ним, коли він прогнозував ріст ціни біткойна до кінця року більше $10 000.

«Я зазначав ще у серпні, коли біткойн торгувався на рівні $4 000, що на кінець четвертого кварталу ми будемо мати ціну з п’ятизначним числом. Я думаю багато-хто вважав мене божевільним, багато-хто сміявся наді мною, але це нормально», – підкреслив експерт.

Насправді ціна не тільки сягнула прогнозів Чапмена, але й перевищила їх. На момент написання статті, біткойн торгується в районі $17 000 (за даними сoinmarketcap), що зумовлено запуском ф’ючерсів на біткойн на торговій біржі СВОЕ.

Хоча Чапмен стурбований занадто напруженою ситуацією на ринку, він не вважає ріст ціни біткойна справою спекулянтів.

За словами трейдера, біткойн дозволяє миттєву передачу цінності однією людиною іншій в будь-якому куточку світу без посередників: «Якщо ви подивитеся, як біткойн впливає на фінанси, то справді не так і божевільно думати, що ця криптовалюта може змінити систему фінансів, до якої ми звикли сьогодні».

За словами Чапмена, запуск деривативів біткойна означає ріст криптовалюти, але зазначив, що не здивується, коли ціна біткойна сягне $100 000 до кінця наступного року. Однак, на думку трейдера, зациклення на рості ціни відвертає увагу від реальної революційної технології.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв