РФ спростовує залежність свого бюджету від поставок нафти до України

247
Представник Міністерства економічного розвитку РФ заявив, що на державний бюджет країни не вплине відмова України від російських нафтопродуктів.

Можливе запровадження українською стороною заборони на ввезення російських нафтопродуктів істотним чином не вплине на доходи федерального бюджету у зв’язку з низькою часткою України в російському експорті вуглеводнів, − зазначено в повідомленні Міністерства економічного розвитку РФ.
Нагадаємо, 6 квітня під час засідання Кабінету Міністрів України глава уряду Арсеній Яценюк повідомив, що держава може запровадити заборону на ввезення нафтопродуктів із Російської Федерації.
«У цьому полягає одне з моїх доручень Міністерству економіки та торговому представнику України. Ми вже запровадили низку санкцій проти РФ. Проте, один із ключових елементів − це закупівля нафтопродуктів у РФ − чомусь не додали до санкційного списку. Я прошу Міністерство економіки опрацювати механізм заборони придбання нафтопродуктів із країни-агресора, якою є РФ. 8 квітня ми повинні винести й те і інше рішення на позачергове засідання уряду», − заявив Прем’єр-міністр.

Коментарi

Коментарiв