Екс-міністр: 71 млрд грн на субсидії – свідчення тупиковості тарифної політики

332
Народний депутат України попередніх скликань, міністр із питань ЖКГ (2007-2009) Олексій Кучеренко

Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю обслуговує монополістів. Про це в ефірі ZIK із Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив міністр з питань житлово-комунального господарства (2007-2010 рр.) Олексій Кучеренко.

«У киян немає договорів на утримання будинків. Вони платять за неналежні їм прибудинкові території, з якими нічого не зроблено. Національний регулятор заплющив очі: по всій Україні встановлювали газові лічильники, увесь цей час гвалтували людей. Національна комісія повністю обслуговує монополістів», – підкреслює Кучеренко.

Також він нагадав, що днями тарифи на електроенергію планують підняти ще на 15 відсотків.

Свого часу створив в Україні житлово-комунальну інспекцію – спеціалізований орган, який мав би захищати людей. Гість програми зауважив, що і раніше законодавством було передбачено і перерахунок коштів за неякісні послуги, і захист споживача, й обов’язковість договорів: «Але ви як законодавці не хочете контролювати, чому не працюють ці закони, починаючи із Конституції».

Крім того, експерт звернув увагу на заяву міністра соціальної політики Андрія Реви про те, що за борги з оплати комунпослуг житло не відбиратимуть. На думку Кучеренка, подібні необачні кроки – не на користь ситуації: «71 млрд грн, які заклали депутати на наступний рік на субсидії, – це свідчення тупиковості тарифної політики взагалі».

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв