Нардепи отримали кругленьку суму з бюджету на оренду житла

286
На оренду житла нардепам з держбюджету витратили десятки мільйонів гривень

176 депутатів Верховної Ради України, зокрема і спікер Андрій Парубій, загалом отримали 32,6 мільйона гривень з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або винайму готельного номера 2017 року.

Про це повідомляють Українські новини з посиланням на відповідь апарату ВРУ на їхній запит.

По 192 тисячі отримали 162 народні обранці, в тому числі і сам Парубій.

До їхнього числа також увійшли 61 парламентар від фракції «БПП», зокрема Андрій Вадатурський, Павло Кишкар, Аркадій Корнацький, Іван Куліченко, Богдан Онуфрик, Олександр Сугоняко, Костянтин Усов і Олександр Черненко, а також 9 «опоблоківців».

Крім того, компенсації отримали 44 парламентарі з «Народного фронту», в тому числі очільник фракції Максим Бурбак, його заступник Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

Також кошти з держбюджету надали 11 з 26 депутатів від групи «Партія «Відродження», в тому числі Євгену Геллеру та Антону Кіссе; 3 з 18 депутатів від групи «Воля народу»; 7 з 21 депутатам від Радикальної партії, а також 4 з 20 депутатам від «Батьківщини» (у тому числі Сергію Євтушку, Вадиму Івченку та Юрію Одарченку).

Водночас в «Об’єднанні «Самопоміч» бюджетні кошти отримали 14 з 25 депутатів, в тому числі очільник фракції Олег Березюк, його заступник Олег Лаврик, а також депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко.

Отримали гроші і 22 позафракційних депутати, зокрема Анатолій Денисенко, Андрій Денисенко, Євген Мураєв, Володимир Парасюк і Яків Безбах.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв