Європейський банк назвав умови інвестування України

282
Президент Європейського банку реконструкції й розвитку Сума Чакрабарті заявив, що 2016 року ЄБРР планує інвестувати до України близько 1 мільярда євро в разі виконання певних умов.

«У цілому ми плануємо і в цьому році інвестувати близько мільярда євро, хоча у нас немає чітко встановленої цифри. Проте, це відбудеться лише в разі запровадження відповідних реформ українською владою», − зазначив в інтерв’ю Голосу Америки президент ЄБРР.
Чакрабарті також наголосив, що організація вже давно співпрацює з українською стороною, хоча далеко не завжди ця співпраця була результативною у зв’язку з бездіяльністю влади держави. 
«У нас були вдалі проекти, але країна не проводила системних змін. На початку 2013 року ми ухвалили рішення, що так далі тривати не може. Але після Майдану ми вирішили підтримати реформаторів дуже високим рівнем інвестицій. Україна стала нашим найбільшим ринком після Туреччини: 1 мільярд 200 мільйонів євро 2014 року і 1 мільярд євро 2015 року», − нагадав глава Європейського банку.
Він також відмітив, що закриття деяких банків в Україні, консолідація й рекапіталізація цих фінансових установ продемонстрували певний прогрес у державі. Він також нагадав про умови двосторонньої співпраці.
«Той тип кредитування, який ми намагаємося реалізовувати в Україні, − кредит з умовою реформування», − підкреслив президент установи.

Коментарi

Коментарiв