Проти «ПриватБанку» готують найбільший колективний позов через витік даних

1009
У разі судового виграшу позивач отримує усього 11 тисяч гривень

В Інтернеті з’явився сайт, на якому всі громадяни України, які були клієнтами «ПриватБанку» до вересня 2017 року, можуть приєднатися до колективного позову проти банку.

Причиною позову є масовий витік даних на російські сервери, який стався в банку восени цього року. Тоді сервера банку було зламано, а персональні дані клієнтів банку було перекачано на сервер, який, судячи з його IP -адреси, розташовувався на території Російської Федерації.

Щоб приєднатися до позову, достатньо заповнити невелику веб-форму за адресою law.isu.com.ua, а також підписати з адвокатською компанією, яка організовує позов, договір в електронній або паперовій формі. Жодних комісій для приєднання до позову платити не потрібно.

«Це повністю відповідає західним практикам, коли клієнти, чиї інтереси постраждали, об’єднуються в рамках колективного позову проти компанії, яка допустила прокол. Тим більше в цьому кричущому випадку, коли керівництво банку нічого не зробило для зупинки витоку, навіть коли факт злому став очевидним», – підкреслила керівник адвокатського об’єднання «ІСУ Лоєрс».

Цікаво, що у разі судового виграшу позивач отримує усього 11 тисяч гривень, 10% із яких бере собі адвокатська компанія.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв