«Борги потрібно віддавати»: у Світовому банку нагадали Україні про зобов’язання

618
Муллер нагадав Україні про необхідність віддавати борги

Україна повинна виплачувати свої боргові зобов’язання, інакше вона може втратити можливість залучення нових кредитів на зовнішніх ринках.

Про це в інтерв’ю для ZN.UA заявив віце-президент Світового банку Сиріл Муллер.

При цьому він зберігає оптимізм і висловлює переконання, що у найближчі роки Україна зможе виплатити свої борги: «Вже є план фінансування, який допоможе вам це зробити. Ви не залишитеся наодинці з «борговою» проблемою».

Однак, додав Муллер, є вкрай важливі складові цього плану. Зокрема, ідеться про оптимізацію управління державним боргом, яка дозволить уникнути в майбутньому ситуації, що склалася зараз, коли більшість виплат припала на досить короткий період.

За його словами, для того, щоб не втратити можливість залучення нових кредиторів, «міжнародні джерела фінансування повинні бути впевнені в тому, що українська економіка буде розвиватися».

«Борги потрібно віддавати. Це хороший сигнал для кредиторів і можливість отримати нове фінансування. Але, залучаючи нові кредити, треба бути дуже обережними. І звичайно, необхідно зважено підходити до сум запозичень», – попередив віце-президент Світового банку.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв