Це не фіндепартамент шоколадної фабрики – економіст про призначення голови НБУ

329
Відомий економіст розкритикував ситуацію з Нацбанком

Відкладення Верховною Радою голосування з затвердження голови Національного банку України (НБУ) шкодить як фінансовій установі, так і країні в цілому. Про це заявив британський економіст Тімоті Еш.

«Рада відклала голосування з затвердження нового голови НБУ до середини березня. Це сміховинно. Це шкодить довірі НБУ та країні. Яка країна в світі рік не має голови центробанку?» – підкреслив фахівець у відповідь на повідомлення в пресі про те, що Верховна Рада відкладе голосування стосовно нового голови НБУ, яке було заплановане на 1 березня.

Затвердження на посаді нового очільника НБУ було серед рекомендацій МВФ.

«Ми вітали подання президентом кандидатури на посаду голови НБУ і розраховуємо на затвердження парламентом найближчим часом відповідного рішення», – заявив напередодні голосування постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнґман.

«Порошенко мусить усвідомити, що НБУ є важливою установою і не є на рівні фінансового департаменту його шоколадної фабрики. Це – важливе питання для України. Смолій добре справляється в якості в. о. голови, зробіть його посаду постійною», – наголосив Еш.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв