САП перевірить законність «рефінансу» «ПриватБанку»

291
Холодницький повідомив про перевірку законності «рефінансу» «ПриватБанку»

Спеціалізована антикорупційна прокуратура України в рамках розслідування кримінального провадженя про рефінансування «ПриватБанку» вивчає законність дій Національного банку.

Про це повідомив очільник САП Назар Холодницький в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

«28 лютого я підписав листа директору НАБУ з приводу стану слідства в цьому провадженні. Досліджуються всі матеріали, в тому числі, і про те, як так сталося, що Приватбанк потребував значного рефінансування, куди поділося це рефінансування. Також з’ясовується, чи були законними дії посадових осіб Нацбанку», – зазначив посадовець.

Тобто, за його словами, це кримінальне провадження розслідується в двох векторах.

Також САП має намір долучити до справи матеріали перевірки компанії Kroll.

«У рамках розслідування ми подавали міжнародно-правові доручення і на Кіпр, і в ряд країн Європи. Аудит треба проводити, зараз пробуємо отримати висновок Kroll, також хочемо його внести в свою доказову базу», – зауважив керівник Антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, раніше детективи приватного агентства Kroll після forensic-аудиту банку, який охоплював 10 років діяльності банку, прийшли до висновку, що збитки, завдані «ПриватБанку» внаслідок шахрайських дій на користь екс-акціонерів, становлять 5,5 мільярда доларів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв