У Німеччині закликали Трампа отямитися в питанні митних зборів

339
Цюпріс різко розкритикувала заяву Трампа

Погрози президента Сполучених Штатів Дональда Трампа запровадити, крім імпортних мит на сталь та алюміній, збори на автомобілі з Європейського Союзу різко розкритикувала міністр економіки та енергетики Німеччини Бріґітте Цюпріс.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Цюпріс застерегла, що протекціоністські кроки Трампа несуть загрозу вільній торгівлі та добробуту: «Президент Трамп прагне грати в гру, в котрій не може бути переможців. Запроваджувати дедалі більше митних зборів на дедалі більше товарів – це може зрештою привести до того, що під загрозою опиняться десятилітнє скасування митних бар’єрів, вільна торгівля та добробут».

Міністр висловила сподівання, що лідер США відмовиться від планів запровадити митні збори на європейські автомобілі.

«Сподіваюся, що президент США дослухається до багатьох розумних голосів і в його країні та передумає», – підкреслила політик.

Крім того, вона наголосила, що уряд ФРН і надалі робитиме ставку на міжнародну співпрацю та спиратиметься на укладені угоди про вільну торгівлю між ЄС та його партнерами.

Нагадаємо, раніше Трамп заявив про введення мит на імпорт сталі та алюмінію в 25% і 10% відповідно.

У Брюсселі заявили, що підготували контрзаходи щодо рішення президента США про введення високих тарифів на імпорт сталі і алюмінію.

Після цього Трамп пригрозив ввести мито на ввезення в країну європейських автомобілів, якщо ЄС підвищить мита для американських товарів.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв