Суд не дозволив Нацбанку забрати у Коломойського «Буковель»

506
Нацбанк не зможе забрати у Коломойського «Буковель».

Національний банк України програв екс-власникам «ПриватБанку» в суді: регулятор не зможе забрати в них курорт «Буковель».

Про це повідомляє FinBalance.

21 лютого Господарський суд Києва задовольнив позов ТОВ «Скорзонера» до НБУ та розірвав кілька іпотечних договорів, укладених між позивачем та відповідачем як забезпечення боргових зобов’язань «ПриватБанку» перед Нацбанком по кредитах рефінансування.

Ці договори були укладені між «Скорзонерою» і НБУ в жовтні 2014 року як забезпечення боргових зобов’язань «ПриватБанку» перед регулятором за кредитами рефінансування.

Відповідно до даних держреєстру прав на нерухоме майно, предметами іпотеки є майно за адресою Івано-Франківська обл., м. Яремче, с. Поляниця (де розташований гірськолижний курорт «Буковель»). Ідеться про земельні ділянки рекреаційного призначення, для будівництва готельного комплексу, будівлі підвісної пасажирської канатної дороги, паркінги тощо.

Відповідно до інформації з держреєстру юросіб, кінцеві бенефіціари ТОВ «Скорзонера» – Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Суд дійшов висновку, що НБУ міг списати заборгованість з рефінансування з рахунків уже державного «ПриватБанку», але не зробив цього.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв